Мобільний додаток "Енергетика Онлайн"

Національна комісія, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг (НКРЕКП) презентувала перший в Україні мобільний додаток "Енергетика онлайн", який сприятиме створенню ефективних енергетичних ринків, де в центрі уваги перебуватиме споживач. Додаток розроблено аналітичним центром DiXi Group та НКРЕКП в рамках проекту USAID "Прозора енергетика"

Мобільний додаток створений з метою спрощення доступу до інформації та підвищення рівня прозорості в енергетичному секторі України та надає можливість споживачам отримати оперативну інформацію про діючі тарифи, перевірити рахунок за послуги електро- та газопостачання, знайти відповіді на актуальні запитання щодо надання субсидії, термінів оплати рахунків за послуги, погашення заборгованості, енергозбереження, оцінити роботу центрів.

НКРЕКП буде брати до уваги думку користувачів мобільного додатка та керуватиметься отриманою інформацією при роботі з ліцензіатами:

"Фактично ми залучаємо споживачів у процеси регулювання. Без перебільшення це один з прикладів демократії. Така практика вперше застосовується в Україні. Ми розраховуємо на її ефективність" (Голова НКРЕКП Оксана Кривенко).

15451278 Мобільний додаток «Енергетика онлайн» доступний для завантаження з Google Play та App Store.

Ознайомитися з можливостями додатку можна перегоянувши наступне відео: