Хмарна АСОЕ

Рисунок1

Багато керівників підприємств переконані в тому, що автоматизована система обліку енергоресурсів (АСОЕ) - це хоча і зручна, але, по суті, непотрібна система, оскільки її реалізація і підтримка потребує суттєвих затрат. Тому багато невеликих і середніх підприємств маючи інтегральні прилади обліку і навіть локальний пристрій збору і обробки даних (ЛУЗОД) не мають АСОЕ і доступу до даних, крім оптичного читання даних безпосередньо з приладів обліку.

Наша компанія пропонує універсальний сервіс Хмарна АСОЕ - використання хмарного програмного забезпечення для доступу до даних по енергоспоживанню приладів обліку через Інтернет за допомогою звичРисунок4айного браузера.

Подібний підхід дає можливість істотної економії, адже в цьому випадку не потрібно купувати, як правило, дороге програмне забезпечення та сервери, а також проводити настройку всього комплексу. Досить за невелику абонентську плату орендувати місце в «хмарі» на необхідну кількість лічильників і мати прилади обліку підключені до свого ЛУЗОД або найпростішого модему.

Ознайомитись з інтерфейсом та функціоналом серісу Хмарна АСОЕ можливо тут.

Рисунок9 ХМАРНА АСОЕ - УНІВЕРСАЛЬНИЙ СЕРВІС:

Хмарна АСОЕ

Рисунок8 СЕРВІС ЗАБЕЗПЕЧУЄ:

  • Контроль достовірності даних енергоспоживання на підставі яких виставляють рахунки постачальники енергороресурсів, та оператори що здійснюють їх транспортування.
  • Контроль заявленого обсягу з метою недопущення перевитрати і як наслідок застосування штрафних санкцій з боку постачальника.
  • Контроль енергоспоживання підприємства з метою аналізу енергоефективності та визначення способів зменшення споживання.
  • Надання даних для формування внутрішніх звітів.
  • Формування графіка навантаження режимних днів.
  • Наявність погодинних графіків споживання - основних даних, що необхідні для аналізу споживання з метою визначення найбільш вигідного тарифу незалежним постачальником електроенергії.

Рисунок5 Сьогодні АСОЕ - це не просто зручний інструмент для зняття показань, це важлива складова енергоефективності підприємства, що забезпечує зниження тарифу на енергоресурсів.

Фахівці нашої компанії, проаналізувавши Ваш графік навантаження, можуть безкоштовно надати рекомендації щодо зниження витрат на електроенергії, запропонувати Вам свої вигідні тарифи та умови постачання електроенергії.

ПЕРЕВАГИ НАШОГО СЕРВІСУ:

Рисунок6Економія - не потрібно купувати програму і обладнання для опитування - все обладнання і ПЗ вже встановлено у нас і чекає на те, щоб опитувати Ваші прилади обліку.

Рисунок7Відсутність прив'язки до робочого місця - зайти на наш сервіс можна з будь-якого комп'ютеру, планшету або смартфону, з будь-якої точки світу де є інтернет.

Рисунок8Відсутність необхідності обслуговування - ці роботи ми беремо на себе, і Вам немає необхідності витрачати час і кошти на модернізацію і оновлення ПЗ. Щоразу, заходячи на сервіс, Ви будете працювати з самою останньою версією програми.

Рисунок9Універсальність - наш сервіс підтримує всі прилади обліку електроенергії, які використовуються на території України, крім того, підтримуються багато приладів обліку газу, тепла і води, які, при бажанні, також можна підключити до нашої системи; наша система підтримує будь-які ЛУЗОД - від звичайного GSM-модему до читання структурованих баз даних інших систем.

Рисунок10Надійність - дані і сервера надійно захищені і проводиться постійна архівація даних.

Рисунок11Свобода - якщо раптом Вам щось не сподобається на нашому сервісі або він Вам більше не потрібен, то Ви завжди може безболісно відмовитися без значних фінансових втрат, як у випадку з організацією своєї АСОЕ.

Рисунок12

Безкоштовні консультації щодо зниження витрат та консулятації що-до організації точок обліку. Якщо Ви маєте лічильник з інтерфейсом зв'язку, але не маєте модему для підключення до нього, не біда. Спеціалісти нашої компанії безкоштовно підберуть необхідне обладнання та нададуть консультацію що-до його підключення. Крім того, ми можемо здійснити постачання необхідного обладнанання налаштованого для роботи в складі відповідного вузла обліку.

Рисунок13Безкоштовний тестовий період - користування сервісом протягом перших 5-ти днів, при підключенні до 2-х приладів обліку, надається безкоштовно.

ПОТЕНЦІЙНІ КЛІЄНТИ СЕРВІСУ:

Рисунок14Всі, хто має прилади обліку з інтерфейсом звя'зку і хоче бачити дані в онлайн режимі. Власники домашніх сонячних електростанцій, об'єднання власників житлових та нежитлових приміщень, підприємства, що здають приміщення в аренду, звичайнів споживачі, тощо.

Рисунок15Підприємства, які застосовують тарифи, що враховують графік споживаної потужності для контролювання графіку на протязі доби.

Рисунок16Підприємства, бажаючі, в умовах нового Ринку електроенергії, визначити чесні і найбільш вигідні тарифи для своєї організації з метою вибору найбільш підходящого незалежного постачальника електроенергії.

Рисунок17Споживачі нашої компанії. Оскільки основними принципами роботи компанії є чесність і прозорість, для своїх споживачів сервіс надається абсолютно безкоштовно і є частиною особистого кабінету користувача.

Рисунок18АБОНЕНТСЬКА ПЛАТА ЗА СЕРВІС ТА УМОВИ:

Сервіс надається на умовах підписки або по договору. В першому випадку надається рахунок на певний термін підписки, наприклад 6 місяців, акти формуються та підписують після спливу терміну оплаченої підписки. В другому випадку послуги надаються відповідно умов договору. З типовим договором можна ознайомитись тут.

Абонентська плата залежить від кількості точок обліку (лічильників):

До трьох лічильників включно

Більше трьох лічильників

200 грн./місяць

Nх100 грн./місяць, де N - кількість лічильників

При значній кількості лічильників (більше 20 одиниць), вартість абонентської плати обговорюється окремо.

Зробити заявку на послугу або отримити консультацію можна тут.