Початок співпраці

Крок 1: Вибір Публічної комерційної пропозиції або попередня оцінка для розробки індивідуальної пропозиції

Для початку співпраці необхідно ознайомитися з нашою типовою Публічною комерційною пропозицією. Якщо умови пропозиції Вас задовольняють, необхідно починати оформлення договірних відносин. Для цього потрібно заповнити Заяву на постачання електричної енергії споживачу та надіслати її за адресою info@energopostachalnyk.com. Договір підписується протягом трьох робочих днів з дня наступного за днем отримання заяви на постачання електричної енергії споживачу, якщо Вам не буде повідомлено про невідповідність критеріям обраної комерційної пропозиції.

ТОВ "ЕНЕРГОПОСТАЧАЛЬНИК" не обмежується типовою комерційною пропозицією, ми пропонуємо Вам індивідуальні умови постачання - співпрацю за гнучким індивідуальним графіком оплати та індивідуально погодженими цінами(тарифами) на електричну енергію.

20.4.png

Для оцінки привабливості співпраці з нами та підготовки Вашої індивідуальної комерційної пропозиції пропонуємо Вам заповнити опитувальний лист, зателефонувати за номерами (044) 221-21-40, (048) 793-03-30 або звернутися до нашого call-центру (0800-753-153).

Після проведення попередніх розрахунків та детального аналізу наші фахівці нададуть Вам індивідуальну комерційну пропозицію, зв'яжуться з Вами, і за необхідності проведуть зустріч у зручному для Вас місці, дадуть відповіді на всі питання.

Крок 2: Підготовка до зміни постачальника електроенергії

Перед початком постачання електроенергії наші фахівці зорієнтують та допоможуть Вам підготувати всі необхідні документи.

18.3.jpg

Окрім того, у разі відсутності або не налагодженій роботі системи автоматичного контролю обліку електроенергії (АСКОЕ) наші фахівці запроектують, встановлять та налагодять роботу такої системи. Докладніше ознайомтеся тут.

Крок 3: Оформлення договірних відносин

Після погодження спільних кроків, наші фахівці нададуть Вам проект Договору про постачання електричної енергії для узгодження всіх деталей та умов.

З примірним Договором про постачання електричної енергії Ви можете ознайомитися за посиланням.

Перед переходом від іншого енергопостачальника наші фахівці, у разі необхідності, допоможуть Вам зробити три прості кроки, а саме:

1) повідомити оператора системи розподілу (обленерго) про перехід до іншого енергопостачальника;

2) здійснити остаточний розрахунок з попереднім енергопостачальником (обленерго чи інший постачальник);

3) призупинити діючий Договір з попереднім енергопостачальником (обленерго чи інший постачальник) в частині постачання активної електричної енергії.

22.1.jpg

Крок 4: Співпраця з нами

З моменту початку дії Договору про постачання електричної енергії наші Клієнти користуються всіма перевагами нашої співпраці.

24.3.jpg

Наші фахівці докладуть максимум зусиль для ефективної співпраці. У разі виникнення питань чи не порозумінь прохання звертатися за телефоном Гарячої лінії (0800-753-153) і ми оперативно допоможемо у їх вирішенні.

25.1.jpeg