Етика та комплаенс

35.1.jpg

МИ БУДУЄМО НАШ БІЗНЕС НА ЧЕСНОСТІ ТА ДОВІРІ

Ми відкрито ведемо бізнес із діловими партнерами, своєчасно реагуємо на звернення, несемо відповідальність за взяті на себе зобов'язання, професійно підходимо до виконання умов контрактів. Достовірність і відкритість інформації є основою нашої діяльності.

РЕПУТАЦІЯ

Наш успіх - наша репутація. Тому одним з основних керівних принципів є підтримка репутації на високому рівні.

ПРОТИДІЯ КОРУПЦІЇ

Ми жорстко реагуємо на прояви корупції, хабарництва та шахрайства. Ми не приймаємо подарунків і не беремо участі в заходах, які можуть вплинути на ухвалення ділових рішень. Ми протидіємо конфлікту інтересів, що може призвести до фінансових і репутаційних втрат.

ДОТРИМАННЯ ЗАКОНІВ І ПРАВИЛ

Ми неухильно дотримуємось загальновизнаних принципів і норм міжнародного права та законодавства України. Ми шануємо корпоративні цінності й керівні принципи, діємо відповідно до внутрішніх політик і процедур. Ми захищаємо та просуваємо інтереси компанії законними професійними способами.

ЕТИКА ПОВЕДІНКИ

Ми цінуємо порядність і прагнемо завжди виправдовувати довіру наших Клієнтів, працівників, партнерів та засновників. Кожного дня кожен із нас демонструє правильну модель поведінки та взаємодії в команді. Ми завжди коректні й аргументовані в діловому спілкуванні з колегами та за межами компанії. Ми не витрачаємо енергії на внутрішні розбіжності, а концентруємося на розвитку компанії та досягненні спільних цілей.

З метою дотримання зазначених вище принципів в нашій компанії регламентовано Кодекс ділової етики та комплаєнсу (Завантажити), впроваджено систему санкцій за прояви корупції з боку як співробітників, так і наших партнерів.