Початок співпраці

Крок 1: Оформлення договірних відносин

20.4.pngЯкщо умови пропозиції Вас задовольняють, можемо починати оформлення договірних відносин. Для цього потрібно ознайомитися з умовами Публічного договору на постачання природного газу та приєднатися до нього шляхом заповнення та підписання Публічної заяви приєднання. Скан-копію Акцепту разом з пакетом документів необхідно надіслати за адресою office@energopostachalnyk.com. Договір набуває чинності з дати підписання Акцепту (Заяви-приєднання), якщо Вам не буде повідомлено про невідповідність критеріям пропозиції.

Крок 2: Підготовка до зміни постачальника природного газу

Перед початком постачання природного газу наші фахівці підготують всі необхідні документи для переведення від попереднього постачальника та здійснять операційно-технічний супровід даної процедури. Всі дії виконуються нашими фахівцями, Вам немає про що турбуватись.

Перед переходом від іншого енергопостачальника наші фахівці, у разі необхідності, допоможуть Вам зробити три прості кроки, а саме:

18.3.jpg

1) повідомити оператора системи розподілу про перехід до іншого енергопостачальника;

2) здійснити остаточний розрахунок з попереднім енергопостачальником (обленерго чи інший постачальник);

3) призупинити діючий Договір з попереднім енергопостачальником.

Крок 3: Співпраця з нами

З моменту початку дії Договору про постачання електричної енергії наші Клієнти користуються всіма перевагами нашої співпраці.

Кожному Споживачу безкоштовно надається доступ до Особистого кабінету.

Наші фахівці докладуть максимум зусиль для ефективної співпраці. У разі виникнення питань чи непорозумінь прохання звертатися за телефоном Гарячої лінії (0800-753-153) і ми оперативно допоможемо у їх вирішенні.

25.1.jpeg