Хмарна АСОЕ

Рисунок1

Багато керівників підприємств переконані в тому, що автоматизована система обліку електроенергії (АСОЕ) - це хоча і зручна, але, по суті, непотрібна система, оскільки її реалізація і підтримка потребує суттєвих затрат. Тому багато невеликих і середніх підприємств маючи інтегральні прилади обліку і локальний пристрій збору і обробки даних (ЛУЗОД) не мають АСОЕ і доступу до даних, крім оптичного читання даних безпосередньо з приладів обліку.

Наша компанія пропонує сервіс Хмарна АСОЕ - використання хмарного програмного забезпечення для доступу до даних по енергоспоживанню приладів обліку через Інтернет за допомогою звичРисунок4айного браузера.

Подібний підхід дає можливість істотної економії, адже в цьому випадку не потрібно купувати, як правило, дороге програмне забезпечення та сервери, а також проводити настройку всього комплексу. Досить за невелику абонентську плату орендувати місце в «хмарі» на необхідну кількість електролічильників і мати прилади обліку підключені до свого ЛУЗОД.

Рисунок8 СЕРВІС ХМАРНА АСОЕ ЗАБЕЗПЕЧУЄ:

Рисунок3

  • Контроль достовірності даних енергоспоживання на підставі яких виставляють рахунки Оператор системи розподілу та Пост
  • ачальник електроенергії.
  • Контроль заявленого обсягу електроенергії з метою недопущення перевитрати і як наслідок застосування штрафних санкцій з боку Постачальника.
  • Контроль енергоспоживання підприємства з метою аналізу енергоефективності та визначення способів зменшення споживання.
  • Надання даних для формування внутрішніх звітів.
  • Формування графіка навантаження режимних днів.
  • Наявність погодинних графіків споживання - основних даних, що необхідні для аналізу споживання з метою визначення найбільш вигідного тарифу незалежним Постачальником електроенергії.

Рисунок5 Сьогодні АСОЕ - це не просто зручний інструмент для зняття показань, це важлива складова енергоефективності підприємства, що забезпечує зниження тарифу на оплату електроенергії.

Фахівці нашої компанії, проаналізувавши Ваш графік навантаження, можуть безкоштовно надати рекомендації щодо зниження витрат на електроенергії, запропонувати Вам свої вигідні тарифи та умови постачання електроенергії.

ПЕРЕВАГИ НАШОГО СЕРВІСУ:

Рисунок6Економія - не потрібно купувати програму і обладнання для опитування - все обладнання і ПЗ вже встановлено у нас і чекає на те, щоб опитувати ваші прилади обліку.

Рисунок7Відсутність прив'язки до робочого місця - зайти на наш сервіс можна з будь-якого комп'ютеру, планшету або смартфону, з будь-якої точки світу де є інтернет.

Рисунок8Відсутність необхідності обслуговування - ці роботи ми беремо на себе, і вам немає необхідності витрачати час і кошти на модернізацію і оновлення ПЗ. Щоразу, заходячи на сервіс, ви будете працювати з самою останньою версією програми.

Рисунок9Універсальність - наш сервіс підтримує всі прилади обліку електроенергії, які використовуються на території України, крім того, підтримуються багато приладів обліку газу, тепла і води, які, при бажанні, також можна підключити до нашої системи; наша система підтримує будь-які ЛУЗОД - від звичайного GSM-модему до читання структурованих баз даних інших систем.

Рисунок10Надійність - дані і сервера надійно захищені і проводиться постійна архівація даних.

Рисунок11Свобода - якщо раптом вам щось не сподобається на нашому сервісі або він вам більше не потрібен, то ви завжди може безболісно відмовитися без значних фінансових втрат, як у випадку з організацією своєї АСОЕ.

Рисунок12

Безкоштовні консультації щодо зниження витрат.

Рисунок13Безкоштовний тестовий період - користування сервісом протягом першого місяця, при підключенні до 5-ти приладів обліку, надається безкоштовно.

ПОТЕНЦІЙНІ КЛІЄНТИ СЕРВІСУ:

Рисунок14Всі, хто має ЛУСОД і хоче бачити дані в онлайн режимі.

Рисунок15Підприємства, які застосовують тарифи, що враховують графік споживаної потужності для контролювання графіку в піковий та напівпікові періоди доби.

Рисунок16Підприємства, бажаючі, в умовах нового Ринку електроенергії, визначити чесні і найбільш вигідні тарифи для своєї організації з метою вибору найбільш підходящого незалежного Постачальника електроенергії.

Рисунок17Споживачі нашої компанії. Оскільки основними принципами роботи компанії є чесність і прозорість, для своїх споживачів сервіс надається абсолютно безкоштовно і є частиною особистого кабінету користувача.

Рисунок18АБОНЕНТСЬКА ПЛАТА ЗА СЕРВІС:

До трьох лічильників включно

Більше трьох лічильників

200 грн./місяць

Nх100 грн./місяць, де N - кількість лічильників