Новини

Щодо режиму роботи та порядку розрахунків в умовах карантину
Пт, 20 березня 2020, 17:57

Щодо режиму роботи та порядку розрахунків в умовах карантину

ТОВ «ЕНЕРГОПОСТАЧАЛЬНИК» працює у звичайному режимі та продовжує виконувати покладені обов'язки з постачання електричної енергії. Керівництво підприємства присутнє на своїх робочих місцях.

З метою зниження ризиків поширення гострої респіраторної хвороби, спричиненої вірусом COVID-19 (коронавірус) та збереження здоров'я співробітників, працівникам компанії надається можливість виконувати свою роботу дистанційно з 16 березня 2020 року. Усі наради та зустрічі проводитимуться в режимі онлайн.

Оскільки самоізоляція викликана найефективнішим способом запобігання поширенню хвороби, такі дії є важливими задля загальної безпеки.

Контакти працівників, відповідальних за певний напрямок діяльності, розміщені на офіційному сайті компанії у розділі «контакти».

Важливо! З метою дотримання платіжної дисципліни та упередження негативних наслідків, щодо невчасної оплати за послуги з передачі, розподілу та оплати за електричну енергію, просимо Вас вчасно здійснювати оплату у відповідності до виставлених рахунків. Також, за для підтримки клієнтів компанії, ми пропонуємо, на період квітень - травень місяці, знижку до тарифу на послуги постачальника у розмірі 5 % для клієнтів, якими буде здійснена 100 % передоплата послуг з постачання електричної енергії. Клієнти, що здійснюють 100 % передоплату за умовами договору отримають знижку автоматично.

Будьте здоровими та свідомими, бережіть себе та своїх близьких!