Новини

Щодо роботи під час  воєнного стану
Пт, 25 лютого 2022, 21:41

Щодо роботи під час воєнного стану

Шановний Споживач!

Не зважаючи на повномасштабну війну в Україні ТОВ «ЕНЕРГОПОСТАЧАЛЬНИК» продовжує працювати і виконувати функції постачальника електричної енергії в повному обсязі.

Зважаючи на ситуацію в країні, наполегливо просимо:

1. Здійснити корегування заявлених обсягів. З метою мінімізації небалансів і кінцевого тарифу, просимо до 10 години 28 лютого надати скориговані планові обсяги споживання в березні 2022 року з урахуванням змін в графіку чи режиму роботи Вашого підприємства. Нові обсяги можливо подати через особистий кабінет, електронним листом на адресу office@energopostachalnyk.com, або за телефонами (096) 763-75-66 та (097) 913-64-94 (Viber, Telegram).

2. Додержуватись платіжної дисципліни. Оскільки накопичення боргів, на фоні погіршення платоспроможності основних контрагентів, ставить під загрози можливість постачання всім споживачам, підприємствам з боргами буде оперативно припинятися електропостачання шляхом відключення від мереж Оператора системи розподілу.

3. По всім питанням звертатися за електронною адресою office@energopostachalnyk.com, або за телефонами (096) 763-75-66 та (097) 913-64-94. Персонал ТОВ «ЕНЕРГОПОСТАЧАЛЬНИК» переведено на віддалений режим роботи, тому телефони в офісах тимчасово не використовуються. Просимо надати перевагу спілкуванні в режимі переписування електронною поштою та через месенджери Viber чи Telegram.

Бережіть себе та близьких!

Вірте в Україну, вірте в ЗСУ!