Новини

Щодо важливості інформування по споживанню
Ср, 21 квiтня 2021, 14:26

Щодо важливості інформування по споживанню

Шановні Споживачі!

Як відомо, наша компанія активно розвивається та створює нові можливості та переваги для наших клієнтів при забезпеченні найнижчого та прозорого тарифу на електричну енергію.

Так, відповідно до останніх змін до Правил ринку електричної енергії суттєво збільшилась фінансова відповідальність за погодинні небаланси електричної енергії, які створюють споживачі електричної енергії. Зазначені зміни призвели до того що більшість постачальників електричної енергії, на відміну від ТОВ «ЕНЕРГОПОСТАЧАЛЬНИК», розпочали нараховувати споживачам електричної енергії додаткові платежі, переглядати умови договірних відносин, шляхом підписання додаткових угод, також активізувалися шахраї, які пропонують послуги з постачання електричної енергії за тарифами, значно меншими за собівартість електричної енергії (життєвий цикл таких постачальників не перевищує трьох місяців, а їх споживачі опиняються у постачальника останньої надії - будьте уважними та звертайтеся до наших фахівців за порадою).

Зважаючи на викладене та з метою мінімізації кінцевого тарифу на електричну енергію за рахунок зменшення небалансів для наших клієнтів, ТОВ "ЕНЕРГОПОСТАЧАЛЬНИК" звертається до Вас з проханням:
1. Подавати прогнозні обсяги споживання електричної енергії на наступний розрахунковий період більш уважно та наближено до запланованого графіку споживання, актуалізувати прогнозні обсяги споживання (у разі збільшення/зменшення обсягів споживання).

Приклад:
ТОВ «_________», запланований обсяг споживання в наступному місяці - __________ кВт.г.


2. Направляти кожної декади інформацію про фактичний обсяг споживання електричної енергії за останні 10 діб та актуалізовувати прогнозні дані на наступні декади розрахункового місяця (11-го та 21-го числа кожного розрахункового місяця).


Приклад:
ТОВ «_________», фактичний обсяг споживання за попередні 10 діб - __________ кВт.г., запланований обсяг споживання до кінця розрахункового місяця - __________ кВт.г.Дану інформацію можливо надавати засобами електронної пошти, за телефоном, або через Особистий кабінет Споживача (Інструкція по подачі заявок і коригувань обсягів споживання через Особистий кабінет).

Заплановані заходи дозволять знизити кінцевий тариф для Вашого підприємства від 1-ї до 3 коп. за кожну кВт.г.

Дякуємо за розуміння!