Новини

Підсумкові рахунки та акти за грудень 2021 року
Пон, 10 сiчня, 21:55

Підсумкові рахунки та акти за грудень 2021 року

Шановний споживач!

Інформуємо Вас, що сьогодні на електроні адреси споживачів надіслані підсумкові рахунки та акти за грудень 2021 року. У разі неотримання рахунків з будь-яких причин прохання звернутись за телефоном (048) 789-03-30, або через колл-цент (0800) 753-153.

Також нагадуємо, що рахунки і акти завжди доступні в Особистому кабінеті в розділі "Нарахування і платежі":

Нарахування і платежі

В грудні 2021 року середня закупівельна ціна по відношенню до ціни листопада знизилася на 3,3%.
Відповідно до умов договорів з "прозорим" (не фіксованим) тарифом кінцеві тарифи по відношенню до тарифів листопада знизилися в середньому на 13,5 коп./кВт*год без ПДВ (в залежності від фактичного графіку споживання або залишкового графіку споживання конкретного ОСР).
Звертаємо Вашу увагу на те що ТОВ "ЕНЕРГОПОСТАЧАЛЬНИК" не займається маніпулюванням чи "накручуванням" тарифів, тарифи залежуть виключно від складових тарифоутворення: закупівельної ціни, сервісного збору Постачальника, тарифу передачі та інших обовязкових платежів затверджених нормативними актами. Тобто, тарифи в основному залежить від закупівельної ціни на організованих серментах ринку: ціна росте - пропорційно ростуть тарифи і навпаки при ії зниженні одразу знижуються тарифи.