Новини

Подача заявок та коригувань обсягів онлайн
Пон, 13 липня 2020, 12:02

Подача заявок та коригувань обсягів онлайн

Шановний споживач!

Нагадуємо про необхідність надання Постачальнику інформацію про замовлене місячне споживання електричної енергії з розбивкою по площадках вимірювання на наступний розрахунковий місяць (прогнозний графік) в строки обумовлені договором.

Для чого це потрібно? Три основні причини:

  1. На основі заявлених (прогнозних) обсягів Постачальник подає Операторам систем розподілу та Оператору системи передачі заявки що-до запланованих обсягах купівлі електричної енергії.

  2. За умови попередньої оплати на основі заявлених (прогнозних) обсягів Споживачу виставляються авансові рахунки.

  3. На основі заявлених (прогнозних) обсягів Постачальник формує погодинний графік прогнозного споживання, у відповідності до якого здійснює купівлю електричної енергії на організованих сегментах ринку. Обсяги відхилення графіку купівлі від графіку фактичного споживання купуються/продаються Постачальником на балансуючому ринку, що призводить до збільшення тарифу Споживача.

Тому, для зменшення відсотку небалансів і як наслідок зменшення фактичного тарифу всі Споживачі повинні якісно прогнозувати обсяги споживання, а в разі їх зростання чи зменшення в поточному розрахунковому періоді виконувати корегування наданих даних.

Способи подачі заявлених обсягів:

  • ​​озвучивши за допомого телефонного зв'язку за номером (044)221-21-40 або (050)882-90-86;
  • написавши текстове повідомлення за допомогою месенджерів Viber або Telegram за номером (050)882-90-86;
  • написавши текстове повідомлення за допомогою електронної пошти на адресу office@energopostachalnyk.com;
  • через Особистий кабінет Споживача в розділі "Заявки та Корегування".

Радимо користуватися останнім варіантом подачі. Механізм подачі заявок та корегувань обсягів через Особистий кабінет детально описано в даній Інструкції.